Albánská vlajka
Albánie u moře
Dovolená v Albánii u moře

Hotel Aloha Beach s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Aloha Beach v Albánii v lokalitě Saranda. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v albánské lokalitě Saranda 2020.

1Albanie.cz    >    
Saranda    >    

Hotel Aloha Beach - Albánie 2020

Vyhledávání zájezdů

Hotel Aloha Beach v Albánii - Saranda 2020

Hotel Aloha Beach
Dovolená Albánie 2020 - Saranda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aloha Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. srpen až pondělí 24. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 23690,- Kč.
 
Hotel Aloha Beach
Dovolená Albánie 2020 - Saranda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aloha Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. srpen až pondělí 31. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20490,- Kč.
 
Hotel Aloha Beach
Dovolená Albánie 2020 - Saranda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aloha Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. srpen až pondělí 7. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 22190,- Kč.
 
Hotel Aloha Beach
Dovolená Albánie 2020 - Saranda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aloha Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. září až pondělí 14. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 19890,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Saranda podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia