All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Albánii - červen 2022

Dovolená Albánie v červnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Albánii v červnu 2022. Zájezdy Albánie za nejvýhodnější ceny online.

Albánie v červnu 2022

To nejlepší z Albánie + JÍZDA DŽÍPEM HORSKOU PŘÍRODOU (letec
★★
 
  • 25 990 Kč

Detail

Dovolená Albánie v létě 2022 v lokalitě Dürres v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Albánie + JÍZDA DŽÍPEM HORSKOU PŘÍRODOU (letec, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červen až čtvrtek 23. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 324 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 25990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Dovolenou Albánie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Albánii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Albánie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Albánie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Albánii vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Albánii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Albánii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko červen, Rakousko červen, Rumunsko červen nebo například dovolenou Řecko červen? Další možností je třeba Slovensko červen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Albánii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Albánii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Albánii můžete také podle kvality: např Albánie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Albánii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Albánie nebo sekci dovolená s dětmi.