All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Last Minute All Inclusive Albánie - Albánie 2021 / 2022

Aktuální nabídka Last Minute All Inclusive dovolené v Albánii za nejlepší ceny online. Super Last Minute All Inclusive zájezdy do Albánie. All Inclusive pobyty Albánie na poslední chvíli výhodně. Albánie 2021 / 2022.

Last Minute All Inclusive Albánie 2021 / 2022

Leonardo
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 8 790 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (108 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -0 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii. Recenze ubytovacího zařízení Leonardo je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Perandor
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 20 382 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (49 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perandor od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do středa 29. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -0 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 20382,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Perandor
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 19 200 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (49 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perandor, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až úterý 28. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -0 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 19200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii. Recenze ubytovacího zařízení Perandor je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Perandor
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 13 633 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (49 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perandor od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -0 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13633,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Perandor
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 21 056 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (49 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perandor, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až středa 29. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -0 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 21056,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii. Recenze ubytovacího zařízení Perandor je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Resort Vm
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 24 341 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Resort Vm od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do středa 29. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -0 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 24341,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Resort Vm
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 490 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Resort Vm, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -0 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 15490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii. Recenze ubytovacího zařízení Resort Vm je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Resort Vm
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 984 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Resort Vm od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -0 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14984,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Resort Vm
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 23 542 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Resort Vm, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až středa 29. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -0 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 23542,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii. Recenze ubytovacího zařízení Resort Vm je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Resort Vm
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 21 409 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Resort Vm od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do úterý 28. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -0 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 21409,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 71 nalezených

Dovolenou Albánie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Albánii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Albánie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Albánie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Albánii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Albánii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Albánii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rumunsko Last Minute All Inclusive, Řecko Last Minute All Inclusive, Slovensko Last Minute All Inclusive nebo například dovolenou Slovinsko Last Minute All Inclusive? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty Last Minute All Inclusive.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Albánii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Albánii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Albánii můžete také podle kvality: např Albánie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Albánii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Albánie nebo sekci dovolená s dětmi.