All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Albánie 2022    >    

Luxusní dovolená v Albánii - Ubytování Albánie 2022

Aktuální nabídka luxusní dovolené v Albánii s All Inclusive. Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech v Albánii. Last Minute zájezdy letecky levně. Ubytování Albánie 2022.

Luxusní dovolená Albánie 2022

Dovolená Albánie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diamma, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 21. červenec až čtvrtek 28. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní za aktuální cenu 12241,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Albánie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii. Na základě 169 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Diamma 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Luxusní dovolená v Albánii - Ubytování Albánie 2022
DiammaDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍
 • 13 601 Kč
 • 12 241 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  3.8/5 Skvělé (169 hodnocení)
  Dovolená v Albánii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal G od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. července do soboty 30. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 16390,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Royal G je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 15 cestovatelů).
  Luxusní dovolená Albánie 2022
  Royal GDoporučujeme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 16 390 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (15 hodnocení)
  Dovolená Albánie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Golem, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 23. červenec až pondělí 1. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 25 dní za aktuální cenu 9351,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Albánie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.
  Luxusní dovolená v Albánii - Ubytování Albánie 2022 - Apartmány Golem
  Apartmány Golem
  ★★★★
   
  • 9 351 Kč

  Detail

  Dovolená v Albánii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal G od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. července do soboty 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 32780,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Royal G je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 15 cestovatelů).
  Luxusní dovolená v Albánii - Ubytování Albánie 2022 - Royal G
  Royal GDoporučujeme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 32 780 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (15 hodnocení)
  Dovolená Albánie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal G, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 25. červenec až pondělí 1. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 27 dní za aktuální cenu 20790,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Albánie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii. Na základě 15 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Royal G 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Luxusní dovolená v Albánii - Ubytování Albánie 2022 - Royal G
  Royal GDoporučujeme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 21 000 Kč
  • 20 790 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (15 hodnocení)
  Dovolená v Albánii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Golem od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 25. července do čtvrtka 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 27 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 10390,- Kč.
  Luxusní dovolená Albánie 2022 - Apartmány Golem
  Apartmány Golem
  ★★★★
   
  • 10 390 Kč

  Detail

  Dovolená Albánie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Cinco, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 25. červenec až sobota 30. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní za aktuální cenu 5195,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Albánie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.
  Luxusní dovolená Albánie 2022 - Apartmány Cinco
  Apartmány Cinco
  ★★★★
   
  • 5 195 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená v Albánii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres, Epidamn White Sensation, v místě Epidamn White Sensation v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Epidamn White Sensation od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 25. července do pondělí 1. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 18990,- Kč.


  Luxusní dovolená Albánie 2022 - Epidamn White Sensation
  Epidamn White Sensation
  ★★★★★
  • 20 419 Kč
  • 18 990 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Albánie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres, Flower Garden v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Flower Garden, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 25. červenec až pondělí 1. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 27 dní za aktuální cenu 21990,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Albánie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.


  Luxusní dovolená Albánie 2022 - Flower Garden
  Flower Garden
  ★★★★★
  • 22 439 Kč
  • 21 990 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v Albánii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Dürres v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Cinco od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 26. července do pondělí 1. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 28 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6234,- Kč.
  Apartmány Cinco
  Apartmány Cinco
  ★★★★
   
  • 6 234 Kč

  Detail


  Zobrazeno 41-50 z 181 nalezených

  Dovolenou Albánie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Albánii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Albánie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Albánie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Albánii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Albánii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Albánii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Guadeloupe luxusní dovolená, Chorvatsko luxusní dovolená, Itálie luxusní dovolená nebo například dovolenou Jordánsko luxusní dovolená? Další možností je třeba Kanárské ostrovy luxusní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Albánii může být třeba doprava. Na dovolenou do Albánie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Albánie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Albánii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Albánii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Albánii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Albánie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal