All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Luxusní hotely v Albánii - Albánie 2021

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech v Albánii. Skvělé luxusní hotely v Albánii s bazénem a wellness. All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Albánie 2021.

Luxusní hotely Albánie 2021

Hotel Delight
★★★★
 
  • 9 090 Kč

Detail

Dovolená Sarandë levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Delight s délkou 8 dní, v termínu 29. srpen 2021 až 5. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 9090 Kč.
Hotel Murati
★★★★
 
  • 9 204 Kč

Detail

Dovolená Sarandë levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Murati s délkou 8 dní, v termínu 29. srpen 2021 až 5. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 9204 Kč.
Hotel Epirus
★★★★
 
  • 10 276 Kč

Detail

Nejnovější recenze: velmi příjemná a klidná destinace z hlediska hotelu, pláže, prostředí

Dovolená Sarandë levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Epirus s délkou 8 dní, v termínu 30. srpen 2021 až 6. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 10276 Kč.
Hotel Royal G Club
★★★★★
 
  • 15 490 Kč

Detail

Dovolená Dürres, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Royal G Club s délkou 8 dní, v termínu 20. září 2021 až 27. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 15490 Kč.
Hotel Perandor Beach
★★★★
 
  • 13 690 Kč

Detail

Dovolená Dürres, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Perandor Beach s délkou 8 dní, v termínu 23. září 2021 až 30. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 13690 Kč.

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Dovolenou Albánie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Albánii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Albánie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Albánie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Albánii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Albánii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Albánii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kypr luxusní hotely, Maďarsko luxusní hotely, Madeira luxusní hotely nebo například dovolenou Maledivy luxusní hotely? Další možností je třeba Malta luxusní hotely.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Albánii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Albánii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Albánii můžete také podle kvality: např Albánie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Albánii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Albánie nebo sekci dovolená s dětmi.