All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Albánie - Albánie 2021

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Albánie za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Albánii. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Albánie 2021.

Poznávací zájezdy Albánie podle termínu

To nejlepší z Albánie + JÍZDA DŽÍPEM HORSKOU PŘÍRODOU (letec
★★
Dovolená Albánie v létě 2021 v lokalitě Dürres v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Albánie + JÍZDA DŽÍPEM HORSKOU PŘÍRODOU (letec, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až čtvrtek 24. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 8 % aktuálně ceně 23990,- CZK.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Dovolenou Albánie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Albánie vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Albánii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Albánii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Albánii žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Malta poznávací zájezdy, Maroko poznávací zájezdy, Mauricius poznávací zájezdy nebo například dovolenou Německo poznávací zájezdy? Další možností je třeba Omán poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.