All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dürres    >    

Dovolená Dürres v září 2021 - Září v Albánii

Dovolená a Last Minute zájezdy Dürres v září 2021. Aktuální nabídka dovolené v Albánii v září 2021. Last Minute zájezdy do Albánie za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Dürres v září 2021

Fiore
★★★
 
  • 8 690 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až pátek 24. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -1 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 8690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.
Fiore
★★★
 
  • 8 401 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do pátek 24. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -1 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 8401,- Kč.
Fiore
★★★
 
  • 13 580 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až pátek 1. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -1 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13580,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.
Fiore
★★★
 
  • 16 801 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do pátek 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -1 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 16801,- Kč.
Fiore
★★★
 
  • 12 414 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až pondělí 27. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -1 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 12414,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.
Fiore
★★★
 
  • 17 380 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do pátek 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -1 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 17380,- Kč.
Fiore
★★★
 
  • 13 193 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až úterý 28. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -1 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13193,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.
Fiore
★★★
 
  • 13 114 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do pátek 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -1 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13114,- Kč.
Fiore
★★★
 
  • 6 557 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v lokalitě Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až pátek 24. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -1 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 6557,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Albánii.
Fiore
★★★
 
  • 10 670 Kč

Detail

Dovolená Albánie na podzim 2021 v resortu Dürres v 3hvězdičkovém ubytování Fiore od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do úterý 28. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za -1 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Albánii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Albánie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 10670,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 246 nalezených

Dovolenou Dürres 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Albánii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Albánie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Albánie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Albánii vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Albánii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Albánii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mauricius září, Německo září, Omán září nebo například dovolenou Polsko září? Další možností je třeba Portugalsko září.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Albánii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Albánii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Albánii můžete také podle kvality: např Dürres levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Albánii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Dürres nebo sekci dovolená s dětmi.